Otevírací doba Areál zámku: Volně přístupný | Muzeum nové generace, kavárna & obchod: Pondělí–Neděle 9.00–18.00 Kontakt tic@zamekzdar.cz | +420 602 565 309 (pracovní dny), +420 564 565 231 (víkendy a svátky)

Vánoční stromeček na zámku

Letošní Vánoce na zámku budou naprosto jedinečné! Kromě nezapomenutelné vánoční atmosféry v prostorách zámku, tvořivých dílen a výběru z těch nejhezčích originálních dárků se můžete těšit na pohled, který se Vám na minulých ročnících nenaskytl. K již tradičním vánočním stromečkům před kavárnou u Muzea nové generace, v kavárně samotné a za okny Prelatury, které již teď můžete ve večerních hodinách obdivovat při procházce večerním zámkem, přibyde nový jehličnatý kamarád na III. nádvoří.

V akci ho všichni poprvé uvidíme již tento víkend, kdy nám jej můžete každý z Vás pomoci nazdobit během kouzelného víkendu Vánoc na zámku.

Za to že se dlouhé roky o našeho 12 metrů dlouhého „vánočního drobečka“ pečlivě starali a následně na Vánoce darovali děkujeme KINSKÝ Žďár, a.s. a za pomoc při osazení obzvláště děkujeme Sboru dobrovolných hasičů Žďár nad Sázavou 2 – Zámek!

Stromeček Zámek Žďár Vánoce na Zámku 2022
Vánoce na zámku 2022 stromeček noc