Otevírací doba Areál zámku: Volně přístupný | Muzeum nové generace, kavárna & obchod: Úterý–Neděle 9.00–17.00 Kontakt tic@zamekzdar.cz | +420 602 565 309 (pracovní dny), +420 564 565 231 (víkendy a svátky)

Kariéra

Rodina Kinských dlouhodobě podporuje rozvoj kulturní a umělecké činnosti v regionu Vysočina. Z tohoto důvodu založila spolek ZÁMEK ŽĎÁR z.s., který je neziskovou organizací. Spolek provozuje Muzeum Nové Generace, které má celoroční program, v průběhu roku pořádá kulturní akce zejména na téma živá kultura a živá příroda. Nabízí také možnost ubytování v areálu zámku a provozuje kavárnu.

Aktuálně do našeho týmu hledáme kolegy a kolegyně na pozici:

  • Recepční
  • Obsluha zámecké kavárny

Recepční

Náplň práce

  • zajištění efektivního chodu recepce
  • péče o hosty při příjezdu, během pobytu, při odjezdu
  • vyřizování reklamací a přání hostů
  • poskytování informací ubytovaným hostům i návštěvníkům zámku, nabízení a prodej doprovodných služeb
  • sledování využití lůžkové kapacity
  • vedení evidence objednávek a přehled o potvrzených rezervacích
  • prodej vstupenek do muzea, na prohlídky s průvodcem, koncerty a další akce
  • denní kontrola muzea, dohled nad půjčováním vybavení muzea pro návštěvníky
  • výpomoc při organizaci kulturních akcí

Požadujeme

  • minimálně 3 roky praxe v oblasti cestovního ruchu, případně hotelového ubytování
  • zkušenosti v oblasti prodeje a zákaznického servisu
  • pozitivní a přátelský přístup k hostům
  • příjemné vystupování, komunikativnost
  • uživatelskou znalost PC, znalost systému Colosseum a Mevris výhodou
  • anglický jazyk slovem i písmem, úroveň B2
  • znalost dalších jazyků výhodou

Nabízíme

  • zázemí stabilní rodinné společnosti
  • práci na plný nebo zkrácený úvazek
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenkový paušál
  • jazykové kurzy v sídle společnosti

Obsluha zámecké kavárny

Náplň práce

  • obsluha kavárny
  • příprava kávy, nápojů, občerstvení
  • příprava venkovní zahrádky

Požadujeme

  • pozitivní a přátelský přístup k hostům
  • zodpovědnost a spolehlivost, trestní bezúhonnost
  • praxe v obsluze výhodou
  • angličtina na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • práci na plný úvazek
  • jazykové kurzy v sídle společnosti

Více o činnosti spolku se můžete dozvědět na www.zamekzdar.cz nebo na našem facebooku.

V případě Vašeho zájmu o danou pozici nám pošlete stručný životopis na adresu: h.mickova@kinsky-zdar.cz nebo nás kontaktujte na tel.: 731 564 233.