Otevírací doba Areál zámku: Volně přístupný | Muzeum nové generace, kavárna & obchod: Úterý–Neděle 9.00–17.00 Kontakt tic@zamekzdar.cz | +420 602 565 309 (pracovní dny), +420 564 565 231 (víkendy a svátky)

Probuzení na zámku - jarní akční pobyty

Přichází jaro a s ním i jedinečná příležitost pro únik do kouzelného světa na zámku.

Připravili jsme si pro vás jedinečnou slevu na ubytování 2 500 Kč / noc / 2 osoby se snídaní (původní cena 3 000 Kč).

Akce na zvýhodněnou cenu trvá do 31. 5. 2024. Akce se nevztahuje na již uskutečněné rezervace.

Zamilované páry se rády ubytují v Barokní věži s výhledem na celý areál zámku. Po točitém schodišti vystoupáte do romantického pokoje, kde nechybí postel s nebesy.

Starší páry nebo přátelé nadchne poloha zámku v krásné přírodě vybízející k procházkám po okolí.

Děti s rodiči nadchne Muzeum nové generace, kde vstoupí do světa animovaných příběhů, hry světel a stínů a mnoha interaktivních exponátů.

Zámek Žďár nabízí dva rozměry kvalitního života: přírodu a kulturu. S tímto záměrem byl ve 13. století postaven a v tomto duchu je zachováván dodnes. Lesy, rybníky, přírodní rezervace a kopcovitá krajina obklopují tuto českou kulturní památku. 

Zámek Žďár žije: je tvůrčím místem, kde působí nadšení, vynalézaví stavitelé a pozoruhodní, nadaní umělci, a to od doby jeho zaležení ve středověku přes období baroka až po dnešní festivaly a akce, umělecké rezidence, programy pro školy, interaktivní prohlídky…

Živá kultura v srdci živé přírody.