Otevírací doba Areál zámku: Volně přístupný | Muzeum nové generace, kavárna & obchod: Úterý–Neděle 9.00–17.00 Kontakt tic@zamekzdar.cz | +420 602 565 309 (pracovní dny), +420 564 565 231 (víkendy a svátky)

Letní soaré a letní kino

26. 8. 17.00 - 23.00

Letní večer se skvělou hudbou, grilováním a letním kinem aneb Gril & hudba & film na terase pod Zelenou horou.

A déšť nám nevadí! I zámecké prostory pod střechou mají skvělou atmosféru.

Zámecká terasa - letní soaré

17.00–21.30 Hudební program

Lada Šimíčková a Ivo Cicvárek

Lada Šimíčková (texty, zpěv) a Ivo Cicvárek (hudba, klavír, kytara) spolu tvoří od roku 2007, kdy začali vystupovat jako písničkářská dvojice. Jejich písně jsou založeny na Ladiných nevšedních poetických textech a civilním pěveckém projevu. Žánr, v němž se pohybují, v sobě kombinuje prvky šansonu a soudobé písňové akustické hudby.

17.00–22.00 Grilování na terase

Grilování

Poslední letní pátek můžete ochutnat třeba hovězí pastrami
s dresingem a chlebem nebo trhaného přeštíka s BBQ
v housce.

22.00–23.30 Letní kino

Attila Marcel

Třicátník Paul žije v pařížském bytě se svými dvěma tetami, postaršími aristokratkami, které ho vychovávají od jeho dvou let, a které sní o tom, že se z něj stane klavírní virtuos. Jeho život sestává z nudné rutiny a odehrává se mezi klavírním křídlem v obývacím pokoji a hodinami tance, které organizují jeho tety a kde dělá tanečníkům hudební doprovod. Paul stárne odříznutý od okolního světa, aniž by vůbec kdy pořádně žil… Až do dne, kdy potká Madame Proustovou, sousedku ze 4. poschodí. Tato výstřední dáma zná recept na bylinkový čaj, který dokáže s pomocí hudby vyvolat ty nejzapadlejší vzpomínky. Spolu s ní Paul objeví svou minulost a najde klíč k tomu, jak konečně žít svůj život

Vstupné: 120 Kč

V případě nepříznivého počasí promítáme v Inventoriu.

Letní soaré podpořil Kraj Vysočina.

Logo - Podpořil Kraj Vysočina