Otevírací doba Areál zámku: Volně přístupný | Muzeum nové generace, kavárna & obchod: Pondělí–Neděle 9.00–18.00 Kontakt tic@zamekzdar.cz | +420 602 565 309 (pracovní dny), +420 564 565 231 (víkendy a svátky)

Chytrá ruka – floristika: Podzimní a dušičkové aranžmá

22. 10. 10.00 - 16.00

Seminář s Evou Černou, kde se naučíte základy floristiky, práce s květinou a aranžovací hmotou. Vytvoříte si venkovní vypichované aranžmá do nádoby z čerstvých květin, podzimních plodů i dalšího přírodního materiálu. Druhá dekorace bude podzimní kytice, k jaké příležitosti. Vstupenky je nutné zakoupit předem na recepci nebo na www.zamekzdar.cz.

,,Milujete květiny a květinové aranže? Rád(a) tvoříte s květinami, ale občas se stane, že to prostě není ono, květinám nejde dát ten správný tvar nebo brzy zvadnou? Ráda vám poradím na semináři, kde se naučíte základy floristiky, práce s květinou a aranžovací hmotou.
– Jedna bude venkovní, vypichované aranžmá do nádoby z čerstvých květin, podzimních plodů i dalšího přírodního materiálu. Toto aranžmá si dle vlastních rozhodnutí vytvoříte jako dekoraci na hřbitov, nebo naopak veselé například před dům.
– Druhá dekorace bude kytice a opět můžete volit k jaké příležitosti. Zde budeme kombinovat opět živé květiny a k tomu plody, větvičky, prostě co nám podzim přinese.
Nejsem profi florista, ale tomuto řemeslu jsem doslova propadla asi před 8 lety na floristických kurzech pod vedením jednoho z nejlepších floristů v Česku, Slávka Rabušice.“

Eva Černá
Kapacita: 12 osob
Cena: 1.780,- Kč

Chytrá ruka - Floristika - Zámek Žďár nad Sázavou