Otevírací doba Areál zámku: Volně přístupný | Muzeum nové generace, kavárna & obchod: Pondělí–Neděle 9.00–18.00 Kontakt tic@zamekzdar.cz | +420 602 565 309 (pracovní dny), +420 564 565 231 (víkendy a svátky)

Chytrá ruka – floristika: Podzimní a dušičkové aranžmá

22. 10. 10.30 - 16.00

Seminář s Evou Černou, kde se naučíte základy floristiky, práce s květinou a aranžovací hmotou. Vytvoříte si venkovní vypichované aranžmá do nádoby z čerstvých květin, podzimních plodů i dalšího přírodního materiálu. Druhá dekorace bude podzimní kytice, k jaké příležitosti.

Kapacita: 12 osob

Kurz se koná v rámci projektu Chytrá ruka (informace o projektu a seznam dalších kurzů).

Chytrá ruka - Floristika - Zámek Žďár nad Sázavou

Proč jít na kurz?

Milujete květiny a květinové aranže? Rád(a) tvoříte s květinami, ale občas se stane, že to prostě není ono, květinám nejde dát ten správný tvar nebo brzy zvadnou? Eva Černá vám ráda poradí na semináři, kde se naučíte základy floristiky, práce s květinou a aranžovací hmotou.

Chytrá ruka - Floristika III

Co si vyrobíte?

Vyrobíte si dvě aranžmá:

  • Jedno bude venkovní vypichované aranžmá do nádoby z čerstvých květin, podzimních plodů i dalšího přírodního materiálu. Toto aranžmá si dle vlastních rozhodnutí vytvoříte jako dekoraci na hřbitov nebo naopak vesele například před dům.
  • Druhá dekorace bude kytice a opět můžete volit k jaké příležitosti. Zde budeme kombinovat opět živé květiny a k tomu plody, větvičky, prostě co nám podzim přinese.
Chytrá ruka - Floristika I

Cena kurzu

Kurzovné
1 780 Kč
Vstupenky je nutné zakoupit předem (online na této stránce nebo na zámecké recepci).