Otevírací doba Areál zámku: Volně přístupný | Muzeum nové generace, kavárna & obchod: Pondělí–Neděle 9.00–18.00 | soboty červenec a srpen otevřeno do 20.00, Komentované prohlídky do 18.30 Kontakt tic@zamekzdar.cz | +420 602 565 309 (pracovní dny), +420 564 565 231 (víkendy a svátky)

Chytrá ruka: Floristika – adventní aranžmá

26. 11. 10.30 - 16.00

Seminář s Evou Černou, kde se naučíte základy floristiky, práce s květinou a aranžovací hmotou. Vytvoříme si věnec z přírodních materiálů (závěsný nebo na stůl) a svícen na jednu nebo 4 svíce s výběrem tvaru podle vašeho vkusu.

Účastníci předchozích floristických kurzů Evy Černé na zámku mají na tento kurz slevu 10 %. V tomto případě pište na tic@zamekzdar.cz.

Kapacita: 12 osob
Kurz se koná v rámci projektu Chytrá ruka. Přečtěte si informace o projektu a vyberte si z celé řady našich kurzů.

Chytrá ruka - vánoční floristika IV
Chytrá ruka - vánoční floristika III

Co nás na kurzu čeká?

Milujete květiny a květinové aranže? Rád(a) tvoříte s květinami, ale občas se stane, že to prostě není ono, květinám nejde dát ten správný tvar nebo brzy zvadnou? Ráda vám poradím na semináři, kde se naučíte základy floristiky, práce s květinou a aranžovací hmotou.

Na tomto adventním semináři se budeme opět věnovat dvěma aranžím:

  • Věnec z přírodních materiálů na dveře, stůl nebo závěsný
  • Svícen na jednu nebo 4 (5) svící – adventní, kulatý, podélný (parter), nebo jiný zajímavý tvar

Obě dekorace budou z přírodních materiálů (jehličí, buxus, cesmína, jmelí..), doplněné o čerstvé květiny a další dekorační prvky. U svícnu na výběr ze svíček a podkladových nádob i svícnů.

Chytrá ruka - vánoční floristika II

Cena kurzu

Vstupné
1 780 Kč
Vstupenku je nutné zakoupit předem (online na této stránce nebo na zámecké recepci).